Szkolenie pierwsza pomoc – profesjonalne kursy i zajęcia

Szkolenie Pierwsza Pomoc to kolejna z usług Firmy Kof Rzeszów. Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia, zajęcia i kursy z pierwszej pomocy.  Działamy na terenie całego wszystkich miast województwa podkarpackiego,  ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak:  Rzeszów, Dębica, Krosno, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Jarosław i Przemyśl.

Szkolenie pierwsza pomoc

Gwarantujemy fachowe szkolenie z pierwszej pomocy przy udziale wykwalifikowanej i fachowej kadry instruktorów. Posiadamy profesjonalne fantomy medyczne oraz prezentacje multimedialne. W ramach usługi szkolenie dbamy także o to, aby  wszelkie zagadnienia teoretyczne zawsze były poparte dużą dawką pokazów i zajęć praktycznych.

Oferta usługi Szkolenie z Pierwszej Pomocy kierowana jest przede wszystkim do:

  • przedsiębiorstw prywatnych oraz państwowych
  • urzędów i instytucji publicznych
  • szkół
  • przedszkoli
  • ośrodków szkoleniowych
  • ośrodków nauki jazdy
  • osób indywidualnych

Każdy nasz kurs pierwszej pomocy złożony jest z kilku podstawowych elementów, które obowiązują na każdym szkoleniu. Proponujemy przede wszystkim szkolenia i kursy z zakresu tematycznego Pierwsza pomoc przedmedyczna oraz zabezpieczenia medyczne. Organizujemy także pokazy udzielania pierwszej pomocy w firmach, szkołach i urzędach.

Zwykle czas takich zajęć wynosi około pięć godzin. Oczywiście do szkolenia można dołączyć także kolejne godziny treningu. Zawsze staramy się  zorganizować kurs pierwszej pomocy w taki sposób, by każdy spośród uczestników spędził możliwie jak najwięcej czasu na wykonywaniu realnych ćwiczeń.

Pierwsza pomoc – jaką dokumentację otrzymam po odbyciu szkolenia?

Każdy z spośród uczestników kursu pierwszej pomocy może otrzymać stosowne zaświadczenie lub certyfikat o ukończeniu szkolenia, zawierający wykaz wszystkich zagadnień, które omawiamy podczas szkolenia.Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie spotkamy się z Państwem także osobiście , aby omówić szczegółowy program i zalety szkolenia.

Kursy pierwszej pomocy