Odzież ochronna

oraz akcesoria BHP to ważne elementy polityki bezpieczeństwa każdego przedsiębiorstwa.

Odzież ochronna jest naszą ofertą uzupełniającą i obejmuje szeroką gamę produktów z najlepszej jakości tkanin, materiałów i surowców w różnych stylizacjach, zaprojektowanych w celu zapewnienia najwyższego komfortu oraz długiego okresu użytkowania. Oferujemy wszystkie możliwe poziomy ochrony zgodnie z normami. Wszystkie prezentowane produkty mogą być stosowane we wszelkich warunkach pracy.

Nieustanny rozwój firmy oraz wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta spowodowało poszerzenie oferty usług o asortyment odzieży bhp i akcesoriów związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem i higieną pracy.

Na życzenie Klientów poszerzamy ofertę o kolejne nowe produkty.  Oczywiście ze względu na mnogość i rodzaj oferowanego asortymentu, prezentujemy tylko niewielką część oferty.

odzież ochronna rzeszów

  • Obuwie
  • Rękawice
  • Odzież ostrzegawcza i robocza
  • Środki ochrony głowy
  • Ochrona przed upadkiem
  • Kontrola wycieków
  • Apteczki
  • Znaki BHP-PPOŻ
  • Dodatki

Oferowany przez nas asortyment posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty i badania. Gwarantujemy wysoką jakość towaru znanych producentów, która na pewno przełoży się na satysfakcję, pewność oraz bezpieczeństwo Państwa pracowników.  Nasza firma szybko i sprawnie realizuje zamówienia, a każdy klient znajduje u nas fachowe doradztwo w doborze odpowiedniej odzieży oraz ochrony indywidualnej. Pozostajemy również otwarci na wszelkiego rodzaju formy współpracy.

Produkty w sklepie BHP

W przypadku obuwia ochronnego zaoferować możemy dużą ilość modeli przeznaczonych do zabezpieczenia zarówno stóp, jak i nóg przed różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi, których obecność może prowadzić m.in. do uszkodzeń mechanicznych, czy też oparzeń chemicznych. Dodatkowo oferowane obuwie może chronić przed nadmiernym ciepłem, zimnem lub wilgocią. W ofercie dostępne są m.in.:

-półbuty,

-trzewiki,

-buty do kolan.

Z kolei w przypadku rękawic ochronnych zagwarantować możemy różnorodne modele używany do pracy zarówno w środowisku minimalnego zagrożenia, średniego zagrożenia, jak i dużego zagrożenia. W zależności od rodzaju rękawic odnaleźć można modele przeznaczone do ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi, czy też do ochrony ciała przed skrajnymi temperaturami. Jakość i zastosowanie poszczególnych rękawic potwierdzają niezbędne normy i certyfikaty.

W sklepie dostępne są też certyfikowane środki ochrony głowy, w postaci kasków ochronnych, czy też kasków lekkich. Wszystkie spośród dostępnych kasków spełniają niezbędne krajowe i unijne normy. Dzięki temu kaski lekkie mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako ochrona przed lekkimi uderzeniami. Z W przypadku kasków ochronnych można mieć pewność, że pochłoną one siłę uderzenia poprzez wcześniejsze zniszczenie zabezpieczeń w postaci czerepu, uprzęży czy też wyściółki ochronnej.

W bardzo szerokiej ofercie sklepu znajduje się nie tylko odzież ochronna, ale również różnego rodzaju dodatki w postaci m.in. apteczek przeznaczonych do wykorzystania w zakładzie pracy. Wszystkie spośród apteczek spełniają niezbędne normy i wymagania, a tym samym gwarantują dostęp do rękawiczek gumowych, chusteczki do dezynfekcji, plastrów, kompresów gazowych, maseczek do sztucznego oddychania, czy też do opaski i płynów do odkażania rąk.

W kolei w przypadku środków ochrony przed upadkiem w sklepie odnaleźć można szeroki zestaw łączników, urządzeń kotwiących, szelek czy też akcesoriów do ochrony przed upadkiem w postaci linek, karabińczyków, czy też szelek. Innymi słowy, każdy zakład pracy odnajdzie odzież ochroną oraz powiązane z nią akcesoria, które pomogą sprostać wszystkim obowiązującym przepisom BHP.

 

Jeżeli potrzebują Państwo do swojej firmy akcesoria bhp lub interesuje Was odzież ochronna to serdecznie zapraszamy do kontaktu.