Kim jesteśmy?

KOF to firma zarządzająca bezpieczeństwem w twojej firmie utworzona przez doświadczonego specjalistę z wieloletnim stażem pracy w zawodzie. Z skład zespołu wchodzą wysokiej klasy specjaliści z takich branż jak: Ochrona obiektów, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Ochrona Przeciwpożarowa, Projektanci systemów bezpieczeństwa, Rzeczoznawcy. Firma KOF polisę w wysokości 1000000 zł aby klient czuł się komfortowo.

Łukasz Adamiak

Position: Prezes Zarządu
Priorytetem jest dla nas satysfakcja i zadowolenie każdego Klienta, dlatego zdecydowana większość klientów trafia do nas z polecenia.
Dbamy o najwyższą jakość usług
Read more

Kompleksowa obsługa w zakresie bezpieczeństwa BHP – PPOŻ – OCHRONA

Oferta firmy jest skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw i instytucji, które cenią sobie profesjonalizm oraz kompleksowość zlecanych usług. Każde zlecenie  jest przez nas rozpatrywane indywidualnie, a zaproponowane rozwiązania dopasowujemy do realnych potrzeb i możliwości finansowych Klienta.

Skupiamy się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze, tak aby kontrole z PIP czy straży pożarnej były tylko formalnością. Prowadzimy szkolenia, dostosowujemy dokumentację, obiekty do obowiązujących wymogów prawnych, prowadzimy postępowania, wydajemy opinie, prowadzimy audyty, projektujemy systemy i je wykonujemy.

ZAUFALI NAM: